Nocne rozmyślania o seks telefonie

erotelJej twarz w tę noc, kiedy przeszła obok niego, aby szukać pomocy dla jego kieliszka… Nie odważyłaby się nigdy na to, gdyby nie była żoną żigolaka, przywykłą postępować bez lęku, choć serce z trwogi zamiera. Jej łzami zalana twarz, kiedy go zbudziła i powiedziała, iż Chłopak woła pani… Z taką rozrywającą serce słodyczą uśmiecha się jedynie ten, kto wie, co znaczy przegrać bitwę, ale wie również, co znaczy ją. wygrać.

Jak zrodził się seks telefon?

Kochał żonę żigolaka – tak, kochał ją. Ale w takim razie jego miłość jest grzeszna i tak być, jak jest: musi się czuć nieszczęśliwym. Bo był tak strasznie nieszczęśliwy, iż niekiedy odczuwał ogromne zdumienie, iż właśnie jego to spotyka i iż nie widzi żadnego wybawienia z tego nieszczęścia.
Zaprawdę, nie dla braci ani dla krewnych uczynił to, iż podeptał honor szlachecki oraz obyczaj przypominając uzależniony od masturbacji i rzeczy, o których nie godzi się mówić uczciwemu człowiekowi; uczynił to jedynie dla niej. Jedynie dla niej przemógł się na tyle, iż brał u tamtego, jak trędowaci w miastach żebrzą pod wrotami kościelnymi obnażając swe wstrętne rany.
Myślał w duchu: kiedyś dowie się ona o tym. Nie o wszystkim, nie tym, jak głęboko się poniżył. Ale kiedy postarzeją się oboje, wówczas powie Krystynie: pomagałem ci, jak mogłem, bo pamiętałem, jak serdecznie miłowałem cię w tym czasie, kiedy byliśmy sobie przyrzeczeni.

Potrzeba matką wynalazku

Było coś, czego nie śmiał nawet dotknąć myślą. Czy przystojniak powiedział coś Krystynie? Tak, kiedyś dowie się ona o tym z jego własnych ust: „Nie zapomniałem nigdy, iż cię w młodości miłowałem”. Jeśli jednak już wiedziała, jeśli słyszała o tym od własnego męża, w takim razie nie będzie mógł już nigdy powiedzieć jej tego.
Chciał wyznać to jej samej kiedyś, dużo później. Gdy myślał o tej godzinie, w której wydał swą tajemnicę, gdy myślał o tym, jak przystojniak ujrzał to, co kryło się głęboko w jego najtajniejszym wnętrzu…kutasa również wiedziała – choć nie mógł pojąć, jak mogła to spostrzec. (na podstawie artykułu z portalu: sex telefon)
Jego własna żona i jej mąż – oboje wiedzieli.